Strona Główna arrow Stypendyści III LO arrow Stypendyści Rok szkolny 2010/2011

Rada Rodziców

Rada Rodziców

Logowanie






Stypendyści Rok szkolny 2010/2011

STYPENDYŚCI z III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO i GIMNAZJUM NR 24
ROK SZKOLNY 2010/2011



STYPENDIUM NAUKOWE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
Stanisław Barzowski kl. III MG
Dawid Dąbrowski absolwent 2009/2010
Kalina Jagodzińska absolwentka 2009/2010
Michał Krasnoborski absolwent 2009/2010
Wojciech Labuda kl. I MF
Jan Kanty Milczek kl. III MI
Wiktor Olszowy absolwent 2009/2010
Jakub Pachocki absolwent 2009/2010
Karol Pokorski kl. III MI
Szymon Sidor absolwent 2009/2010
Robert Szklarz absolwent 2009/2010
Paweł Walczak absolwent 2009/2010
STYPENDIUM NAUKOWE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
Uczniowie Gimnazjum Nr 24
Stanisław Barzowski kl. III MG
Uczniowie III LO w Gdyni
Aleksandra Babnis kl. I B
Kamil Bułakowski kl. III MI
Piotr Chabierski kl. I MF
Patryk Choja kl. I MF
Aneta Citko absolwentka 2009/2010
Luiza Czerwińska kl. I MF
Kalina Jagodzińska absolwentka 2009/2010
Agnieszka Jankowska absolwentka 2009/2010
Maciej Konieczka kl. I MF
Wojciech Labuda kl. I MF
Joanna Lubińska kl. I MF
Błażej Magnowski Kl. I MI
Tomasz Miotk kl. I MI
Anna Nagórka kl. I B
Paula Ogrodnik kl. III MF
Maciej Olkowski kl. I B
Kaja Osobik kl. II C
Arkadiusz Szarmach absolwent 2009/2010
Robert Szklarz absolwent 2009/2010
Mikołaj Szyc kl. I MF
Paweł Walczak absolwent 2009/2010
Katarzyna Warnke kl. I MF
Aleksandra Zabost absolwentka 2009/2010
Tymoteusz Zdunek kl. I MF
STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GDYNI:
Uczniowie Gimnazjum Nr 24
Michał Baranowski kl. I MG
Stanisław Barzowski kl. III MG
Karolina Gorzeńska kl. I AG
Piotr Kierzek kl. III AG
Michał Kowalewski kl. III MG
STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GDYNI:
Uczniowie III LO w Gdyni
Mateusz Berent kl. III C
Patryk Choja kl. I MF
Maciej Halbryt kl. I MF
Jan Jaroszuk kl. II IB
Maciej Konieczka kl. I MF
Wojciech Labuda kl. I MF
Artur Łończuk kl. I MF
Jan Milczek kl. III MI
Bartłomiej Rutkowski kl. I MF
Jakub Soliwoda kl. I MF
Mikołaj Ślazyk kl. I B
Maria Szandrach kl. I MF
Aleksander Szulc kl. I MI
Mikołaj Szyc kl. I MF
Michał Trojanowski kl. I MF
Tomasz Zając kl. II C
Maciej Zdobylak kl. I C
STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA:
Uczniowie Gimnazjum Nr 24
Jędrzej Smaruj kl. III MG
Jędrzej Wołochowski Kl. III MG
STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA:
Uczniowie III LO w Gdyni
Kamil Bułakowski kl. III M
Szymon Grocholski absolwent 2009/2010
Michael Suchacz absolwent 2009/2010
STYPENDIUM NAUKOWE PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA
im. G.D. FAHRENHEITA
Piotr Baszuro absolwent
Tomasz Buliński absolwent
Kamil Cichy absolwent
Maciej Konopa absolwent
Piotr Kummer absolwent
Wiktor Olszowy absolwent
Katarzyna Poźniak absolwent
Aleksander Szwabowicz absolwent
Natalia Szypiłow absolwent
Aleksandra Zakidalska absolwent
Mateusz Żelazny absolwent
STYPENDIUM NAUKOWE PREZYDENTA MIASTA SOPOTU
Uczniowie Gimnazjum Nr 24
Filip Martyni-Orenowicz kl. I AG
Uczniowie III LO w Gdyni
Luiza Czerwińska kl. I MF
Julia Martyni-Orenowicz kl. I MYP
Mikołaj Ślęzak kl. III C
Katarzyna Warnke kl. I MF
STYPENDIUM NAKOWE WÓJTA GMINY SZEMUD
Iga Gołębiowska II M
STYPENDIUM NAUKOWE (geografia) im.SWENA NORWISZA:
Kamil Bułakowski kl. III M
KRAJOWY FUNDUSZ NA RZECZ DZIECI (rozwój naukowy):
Tomasz Zając kl. II C
Wojciech Labuda kl. I MF
Patryk Hes kl. III MI
STYPENDIUM PROJEKTU „Pomorskie - dobry kurs na edukację.
Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych
z obszaru województwa pomorskiego” pod patronatem
Urzędu Marszałka Województwa Pomorskiego
Paulina Klink kl. II MF
Natalia Murdza kl. II B
Tomasz Nazarewicz kl. I MF
Kaja Osobik kl. II C
Natalia Specht kl. III A
Joanna Wojtkowiak kl. III C
Tymoteusz Zdunek kl. I MF
STYPENDIUM FUNDACJI BGŻ (KLASA BGŻ)
Marta Bąkowska kl. II A
Dominika Bulkowska kl. I A
Justyna Gottuk kl. I A
Kamila Labak kl. I A
Angelina Lubieniecka kl. II B
Joanna Lubińska kl. I MF
Ewelina Majewska kl. I A
Dominik Makurat kl. II A
Wojciech Marciniak kl. I MF
Kaja Osobik kl. II C
Paweł Plichta kl. I A
Ewelina Toczek kl. II A
Hubert Wichrowski kl. II M
Wojciech Wnuk kl. II A
Tymoteusz Zdunek kl. I MF

 
wstecz   dalej »
 
Autorzy: Sławomir Cygan, Bartek Nowakowski

© 2014 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.